Mesajı Okuyun
Old 26-05-2006, 05:54   #108
gençhukukçu

Merhabalar Öncelİkle Herkese Selamlarimi Bİldİrİyorum .yenİ Üye OlduĞum İÇİn Konulara Bİr GÖz Atmak İstedİm Ama GÖrdÜm Kİ Bİr Çok KİŞİ Özel Hukuk FakÜltelerİ Hakkinda Tam Olarak Bİlgİ Sahİbİ Olmadan Olumsuz KonuŞuyor Ve Ben AÇikÇasi Bu KonuŞulanlara Çok ÜzÜldÜm .ÇoĞu KİŞİnİn DedİĞİ Gİbİ Özel Hukuk FakÜltelerİ Dİplomayi Para İle Vermİyor En Azindan Kendİ Okulumu Bİlİyorum.ÇÜnkÜ Ben De Özel Hukuk FakÜltesİnde Okuyorum Ve Burada EĞİtİm Kalİtesİ Çok İyİ. Hocalarimizin Hepsİ TÜrkİye Den Ve En ŞeÇkİn Ünİversİtelerden Gelİyorlar.okuduĞum Kadariyla Özel Hukukta Okuyan ÖĞrencİlerİn Kalİtesİne De DeĞİnİlmİŞ Ama Bu Kalİte KİŞİden KİŞİye DeĞİŞİr Ama Merak EtmeĞİnİz Burslu Olsun Veya Olmasin DÜŞÜndÜĞÜnÜzden Daha Kalİtelİ ÖĞrencİlerde Var Burada .evet Bİzler Belkİ Öss De Yeterlİ BaŞariyi SaĞlayamamiŞ Olabİlİrİz Ama Bİze Aİlelerİmİz Tarafindan Bİzlere Bİr Şans Daha Taninmasi KÖtÜ MÜ Yanİ.Özel Ünİversİtelerİ EleŞtİrenler EĞer Bİr GÜn Bİr Yakinlarini Özel Ünİversİteye GÖnderİrlerse O Zaman YanliŞ DÜŞÜndÜklerİnİn Farkina Varacaktir .ÇÜnkÜ Burada Okumakta Dİploma Almakta SanildiĞi Kadar Basİt DeĞİl .