Mesajı Okuyun
Old 07-07-2019, 12:45   #1
Konuk

Varsayılan Çocuğumun ruh sağlığını bozan baba

Merhaba ;
Bundan 1yil önce boşandım . Kızımın velayeti bende . Ayda iki hafta sonu ara tatilde bir hafta yaz tatili de iki hafta görüş günü var babasinda . Kızımı babasına gitmesi konusunda güzel şekilde hazırlıyorum . Babaya da ihtiyacı olduğu bilincini karşı taraf ne yaparsa yapsın hep taşıyorum . Ancak kızım için yaptığı tek şey alıp götürmek ve çocuğu darmadağın etmekten başka birşey değil . Kızım için babasinda hiç bir eşyası yok ben hep çanta hazırlayıp gönderiyorum . Bu bir yildir bu şekilde . Ödemesi gereken iştirak nafakasını da odemiyor . Bunun için ceza davası açtık ama şuanda duruşma günü verildi onu bekliyoruz . Kızımı oraya gittiğinde sıkıştırıp benim yada ailem ile ilgili konuşmaya zorladığını duydum . Kızım ile gorustugumde babasinda iken anneme gitmek istiyorum die hep aglio babasına gitmek istemiyor. Avukat ile görüşüyorum babası yapacak bişey yok dio . Bı baba sıfatını taşıyacak vasfa sahip olmayan birine 5 yaşında bı çocuğu sürekli gondermek ona zarar vermekten başka bişey değil . Neler yapabilirim bu konuda yardımcı olur musunuz? Hukuki olarak yapabileceğim birşey yok mu kızımı korumak için .