Mesajı Okuyun
Old 07-04-2008, 15:02   #15
Güldal

Virgülüne noktasına kadar okudum şakamı gerçek mi diye olamazlar sıraladım...Şakadır canım dedim...Yazınızı tam okuyunca anladım kasttetiğinizi...
Ama bence yanlış düşüüyorsunuz,Ben 4. sınıf öğrencisiyim 2 ay sonra mezun olacağımı umuyorum.Bu sitede öğrendiklerim
o kadar faydalı oldu ki anlatamam.Zaten sadece teori olan bir fakülte okuyoruz.Derslerden başımızı kaldırabilip adliyeye bile gidemiyoruz,çoğu sınıf arkadaşım tek duruşma bile görmemiş ben bunun ciddiyetini farkedip bir avukatın yanında çalışmaya başladım sene başında bu oldukça iyi oldu.
Ama burda çok şey öğrendim,yani mezun olduğunuz da kimse sizin staj yapıp yapmadığınızı sormaz ki şu konuda ne yapmalıyım bu konuda nasıl olur der dururlar.İnce noktaları da bilmiyoruz ki "dosyayı görmeden bir şey söyleyemem" diyelim ...
Belki de size hazıra konmak gibi geliyor ama aradığım bilgiye ulaşmak için saatlerimi bu sitede harcadığım oluyor.Bana kalırsa bu da bir emektir.Bildiğim konuda bende birşeyler yazıyorum yardımcı olmaya çalışıyorum.Üstelik çok seviyeli bir tarışma alanı.Her okuyana bir şeyler katıyor olmalı.
Kısaca eksileri olabilir kasttettiğiniz konuda da haklı olabilirsiniz ama bir de artılarını düşününce eksileri azınlıkta kalıyor.Faydası zararından fazla yani...
Yeri gelmişken:katkılarınız için teşekkürler,sizin yazılarınızı da bolca okumuştum...