Mesajı Okuyun
Old 03-12-2007, 12:59   #70
Mustafa ÖZCAN

Alıntı:
Av. Canan Timur
Alıntı:
Tebrik ediyorum!!!!!!! Bir kadının özgür olamayacağını, kadın haklarına sahip olamayacağını ve bu dunyadaki görevi erkeğin gölgesi olması gerektiğini anlatan mükemmel bir tespit. Kadının eğitimli ve düzeyli olması, REDDETME olasılığını ortadan kaldırıyor demek.

Lütfen düzgün okuyun,

Kadında cinsellikten sevişmekten mutlu olur, iletişim problemleri çözülürse kadını zorlamaya gerek yok. Cinsellikten kadını soğutan etkenler üzerinde durmalı ve daha çok erkek hoyratlığını eğitimle ortadan kaldırmalı anlamında yazmıştım. Eğitim cinsel eğitimdi lütfen önyargısız bakmaya çalışın..

Alıntı:
Av.Şehper Ferda DEMİREL
Alıntı:
Sayın Özcan,

Mesajınızı üzülerek okudum. Nihayetinde üzerinde tartışılan bir kasten adam öldürme dosyası ve dosyanın da bir maktülü var.

Benim yazdıklarım daha önceki yazılanlara cevap mahiyetinde idi. Örneğin Av. Neslihan dan alıntı yaptığım mesaj daha sonra silindi, bilmiyorum artık kim sildi. Ama ona cevap yazdım bir çoğunu..

Yazdıklarım erkeklere de ağır geliyodur muhtemelen bunuda unutmayın zira erkek hoyratlığı eğitimsizliği üzerinde daha çok duruyorum hemcinslerimi hassas olmaya dengeli ve dikkatli olmaya çağırıyorum..

Olayla ilgili maktülle ilgili yukarıda yazdıklarımı okuyun lütfen, hiç bir erkeğe cesaret verecek bişi yok yargı makamlarının görüşü benim yazdığım gibi olursa yukarıdaki katile tahrik falan uygulamaz doğrudan adli vaka olarak işlem yapılır. Yukarıda yazdığım bundan ibaret sanki yazılanlar dikkatli okunmamış gibi geliyor..

Diğer bir husus o filmi seyretmedim ama seyrederim artık, yalnız lütfen afaki eleştri yapmayın aykırı noktalar var ise dayanaklı cevaplar yazarsanız yanlış yaptığım ve düşündüğüm yerler var ise düzeltirim hiç olmazsa, yaptığın yanlış diyosunuz neresi yanlış bunu anlatın önce,

Bir ışıkta siz yakın lütfen, sizde saptamalar yapın, doğru gelirse katılırım hiç düşünmeden.. Başkaca bu konuda bilimsel yazılacak ne var onuda bilmiyorum.. Bu işin bilimi varmı oda ayrı bir konu ??

Saygılarımla...