Mesajı Okuyun
Old 17-11-2007, 18:06   #162
Çiğdem

Varsayılan sevgili stalin

ben 3.sınıf öğrencisi olarak size bilgiler vermek istiyorum zira ben tam 3 senedir hiçbir dersi kaçırmamış biriyim. öncelikle stalincim,sana tavsiyem derslerinin hepsine girmeye özen göster.ceza dersinden berrin hocanın notlarını tutarsan işine çok yarar.ayrıca pratik kitabıda başucu kitabın olmalı çünkü final ve bütte o kitaptakilere benzer soruyorlar.şahin hocanında yılsonunda çözdüğü pratiklere iyi çalışmalısın.bir de mutlaka her dersin sson dersine gir.hocalar bazen süpriz yapıp son ders çözdüğümüz sorulardan yada benzer soruolar.eğer borçlar geneli ii öğrenmek istiyorsan bence FİKRET ERENin kitabına çalışmalısın.Şahin Hocanın kitabı biraz yetersiz.ama mutlaka yıl sonuna kadar Şahin HOCANIN kitabını birçok kez bitirmen gerekli.İdare dersine gelince eğer imkanın varsa kitabı ezberle ancak geçersin.idare dersi çok karışık ve hepsi ezber gerektiriyor.kamulaştırma ve ihale konularını iyi öğrenmelisin.zaten soruları asistanı hazılıyor.buarada hukuk tarihi dersini de önemse bence çünkü mustafa hoca biraz zorluyor.diğer dersler zaten kolay sayılır.umarım verdiğim bilgilerin faydası olur.sana 2.sınıfta başarılar diliyorum.