Mesajı Okuyun
Old 21-01-2014, 11:32   #1
Konuk

Varsayılan eşi yıldırma

Merhaba, yaklaşık 3 yıldır evliyim. Eşim bu süre içinde bana kendi istediklerini yaptıramadığı vakit sık sık bana ev içinde küstü..küsmeleri uzun sürüyor en az 1 -2 ay ya da 3 ay kadar aslında daha da sürer ama ben zor bela yine isteklerine boyun eğerek barış sağladım. Çocuğumuz yok. Eşimin anneside beni zaten baştan hiç istemedi. Şimdi eşim annesininde tesiriyle bana despotça davranıyor. Sinirlerim çok gerildi. Eşim şu anda da benlen ciddi bi sebeb olmadığı halde 3 aydır küs ben bu kez barış girişiminde artık bulunmadım çok bunaldım. Bana boşancağını evden de gideceğini söyledi ama gitmedi henüz açılan dava da yok fakat ben sordum ne zaman dava açacaksın ne zaman gitceksin diye ev benim sen git dedi..ben ise ayrılmak niyetinde değilim ve evden de gitmek istemiyorum..Ayrılmak isteyen kendisi o gitsin öyleyse ve açacaksa açsın davasını. Benim gitcek yerim yok ama eşimin kazancı çok iyi her halukarda başının çaresine bakar benim maaşım daha az evden gitsemde başımın çaresine bakmam çok zor..evlendim diye eve eşya falan aldım hala taksitlerini ödüyorum. Ev eşime evlilik öncesi babası tarafından alınmış tapu eşimin adına kayıtlı. Ben tapuya şerhde koydurdum. Şimdi eşim bana ben gideyim diye yıldırma politikası uyguluyor. Evden şiddet göstererek şimdilik kovmuyor ama ilerde bunu da yaparsa ne olur ? Ne yapmalıyım ? Yardımlarınız için çok tşk.ler iyi ki varsınız..kolay gelsin dilerim.