Mesajı Okuyun
Old 25-02-2024, 16:30   #1
Konuk

İnceleme Boşanma olmaksızın evlilik içinde doğan bebeğin babasının soyadı verilmemesi olabilir mi

Merhabalar, cevabınız için şimdiden teşekkür ederim. Ben gebeyim. Eşim, bebek istediğimi biliyordu bunla ilgili çabalarımız vardı fakat sanırım hamile kalamayacağımı sanıyordu ben hamile kalınca olumsuz tepki verdi. Mesajları duruyor, 'tek başına büyüteceksen , babanın soyadını vereceksen doğur'. DNA testi yaptırırım öyle belki nüfusuma alırım dedi ve bu mesajını sildi ama bende ekran görüntüsü var. DNA lık birşey yoktu sonuçta evliyiz ve ben ahlaklı bir insanım ama sırf kötülük olsun diye yazdı sildi. Zaten ben isteyeceğim DNA testini o istemezsede. Gebeyken evde yok.evde beni tek bıraktı günlerdir.Aldirmamıda baştan istedi. Seni hastaneye götüremem . Size bakamam dedi ki bir devlet kurumunda iyi bir mesleği konumu var. Şimdilik boşanma davası yok bende şimdilik açmayı düşünmüyorum. Fakat doğum yaptığımda eşimin soyadını vermek istemiyorum. Sadece anne kısmında benim ismim olsa babasının soyadı verilmese gibi bir durum olur mu? Çünkü soyadımı vermem dedi. Ağır laflar dedi. Bunun karşılığı olarak çocuğun onun soyadını almasını istemiyorum.