Mesajı Okuyun
Old 09-01-2011, 15:51   #1
Konuk

Varsayılan Dul ve panik atak hastası bir kadınım hiçbir yerden gelirim yok? Zor durumdayım?

Sayın(KAHDEM) Ben 53 yaşında dul ve panik atak hastası bir bayanım 20 yaşlarında şubatta askere gidecek bir oğlum var. Benim sorunum şöyle benim hiç bir yerden herhangi bir gelirim ve maaşım yok şuan kırada oturuyorum oğlum askere gidince annemlerin evinde oturmayı düşünüyorum ailem bana maddi anlamda yeterli desteği vere bilecek durumda değiller ben küçük bir yerde oturuyorum ailemin önceden durumlarının çok iyi olması benim yardım almama engel oluyor fakat ailem kıriz nedeni ile ciddi bir zarara uğradılar onlarda iflasın eşiğindeler bizlerde bu durumu açıklayamıyoruz bundan dolayı bende fondan yeterli yardım alamıyorum ve çok mağdurum.Ben annemlerin evinde oturunca yardım almama engel olurmu?oğlum askere gidince nafakamı devamlı sağlayacak herhangi bir yerden yardım alabilirmiyim avukata gidecek maddi gücüm yok bana neler yapabileceğimi haklarım nelerdir bildirirseniz çok sevinirim.Teşekkürler sevgi ve saygılarımla KONUK