Mesajı Okuyun
Old 25-04-2011, 13:03   #2
yeditepelişehir

Şöyle ifade vermeli şunları söylemeli şeklinde bir cevap veren çıkmaz sanırım. Siz mevcut durumdan hareketle savunmanızı yapacaksınız. Bertaraf etmeniz gereken hususlar var ve bunları müvekkiliniz aracılığıyla açıklığa kavuşturacaksınız.Mağdurenin usulüne uygun alınmış poposunun,bacak arasının ellendiği ve havaya kaldırıldığına ilişkin ifadesi varken ve tanıkların da ifadeleri kısmen doğruluyorken müvekkilinizin işi biraz zor görünüyor.Siz de takdir edersiniz ki hasımlarının bile o böyle birşey yapmaz demesi bizler nazarında birşey ifade etmez.Olayın ayrıntısını tam bilmemekle birlikte şayet bisikletin tekerine pompayla vs hava vurdurulacaksa çocuğun bisiklet üzerinde olmaması lazım.Dolayısıyla da şüpheli çocuğu bisikletten indirmek için kucağıma aldım alırken de havaya kaldırdım vs dese bu bence inandırıcı olmaz.Çocuk bisikletten zaten inmiştir öyle bir durumda.Çocuğu sevme amaçlı dokundum yanlış anladı dese diğer iki çocuğu neden sevmedin şeklinde bir soruyla da karşılaşabilir. Müvekkilinize bir komplo falan düzenlenmiyosa eğer mağdurenin durup dururken filanca popomu ve bacak aramı elledi demesinin hiçbir açıklaması yok.Tanık ifadeleri de yukarda dediğim gibi kısmen örtüşüyorken durumun sıkıntılı olduğunu düşünüyorum.