Mesajı Okuyun
Old 09-03-2009, 23:22   #252
inci_hukuk

Varsayılan AŞk!!!

1 - ask karşılıklı sevgidir.acıyı tatlıyı paylaşmaktır.
2 - aşk kırık kalp demektir
3 - aşk paylaşmaktır.çünkü aşk paylaştıkça yücelir.
4 - aşk sonsuz sevgidir. aşk birini sevip onunla olmaktır. ölümüne sevgidir.aşka saygıdır.
5 - aşk tükenmez bir kalemdir.dertleri yazmaya yarar................
6 - aşk umutsuzca beklemek hemde hiç sevmeyecekmiş gibi
7 - aşk yaşanması gereken en güzel duygu ancak içinde yalan olmadığı sürece ve aşk bir insana verilebilecek en özel değer olarak adlandırıyorum.
8 - aşk; karşılıklı yaşan bir devrimdir.
9 - erişilemeyen erişildiği zamanda bitendir
10 - karşılık yanlış anlaşılma olayıdır çünkü sevdiğimi bende yanlış anladım bunada "aşk" dediler........
11 - sevdigi insanı dünyanın en yakışıklısı zannetmesidir seven insan kusurları görmez ayrılınca da ben buna nasıl baktım der benden tavsiye kimseye baglanma
12 - sevgi insanın birbirine duyduğu güzel bir yaşamdır her insan ömründe aşık olmuştur. aşk ferman tanımaz
13 - uğrunda ölümü bile göze almaktır
14 - uğrunda ölümü bile göze almaktır
15 - "aşk karşındakinin bulunmaz hint kumaşı olduğunu sanmanla zavallı bir kişi olduğunu anlaman arasındaki zamandır"...
16 - "aşk" insanın içindeki duyguları paylaşabilmeleri için duydukları ihtiyaçtır.
17 - "aşkın şerhinde (açıklamasında) akıl, çamura batmış eşek gibidir." mevlana
18 - "bir ınsanı tanmakla baslar hersey" demis sait faik abasiyanik. sevgılı; gercektende senı tanıdıktan sonra basladı hersey,senı tanıdıktan sonra...
19 - "ikiden bir gidince bir kaldığı yalan sen gidince ,ben kalır mıyım o zaman.."
20 - **ask sevene göre güzel sevipte uluşamayana göre sadece acı helede sevdigini başkasıyla görmek daha da acııııııııııııııııııııııııııııııııı******
...
DEVAM EDECEK