Mesajı Okuyun
Old 13-05-2006, 14:52   #4
NİLGÜN SEYMEN

Karar Aksayan işler..!

Büyük bir ihtimalle bu yazacaklarımı havayı biraz olsun yumuşatmak için yazmaktayım..
Ben dua ediyorum teknoloji daha ileri boyutlara kadar çıkmasın..düşünsenize;polisin elinde son derece gelişmiş dedektörler..
Siz evden son derece karmakarışık bir psikolojiyle çıkmış yürümektesiniz..ve aklınızdan çılgınca düşünceler fiiliyata dökülmese de geçmekte..!
Çocuğunuza kızmışsınız..,ya da eşiniz..kayınvalideniz..ev sahibiniz..,taksitlerini ödeyemediğiniz galeri sahibinin zaten sizi kazıkladığını falan da düşünmektesiniz..
Ya da elinizdeki maaş daha ayın 15 inde tükenmiş..
evde çoluk çocuk üzerinize üzerinize gelmekte..

Beyninizden bolca miktarda kuru kafalar yıldırım hızıyla bir film şeridi gibi seyretmekteyken..
Tam karşınızda tam techizatlı bir polis ekibi..
-Hadi bakalım ..!Düşünce suçluları olarak 2. bir hapishane inşaatına bile başlarlar..
Vallahi ben teknolojinin böyle formatlara ulaşmasından endişe duymatayım..
Beynimin içindekiler bana kalsın..tek özgürlüğüm onlar..!

Ayrıca ben de bir kız çocuk annesiyim..benim kızım NAMIK KEMAL ilköğretim okuluna giderken daha 5.sınıfta etek içine tayt giyerek çıkardı yola..
Çelebi mehmet lisesine giderken de eteklerini kıvırttığını falan da görmedim..
AYRICA..;
Kısa giyene de saygıyla bakarım..türban takana da..!
Güvenliğimizi emanet ettiğimiz polis brimine bu tarz yaklaşımları asla yakıştıramam..mutlaka ..suçlu olan memura hakettiği ceza verilecektir diye düşünmekteyim..
Saygılar/nilgün
13.05.2006/15.50