Mesajı Okuyun
Old 23-08-2006, 14:34   #22
*sinequanon*

Varsayılan teşekkürler...

Çok sevgili Anayasa Hukuku hocam Erdal Onar;bir aktör edasıyla anlattığınız ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadığımız dersler için teşekkürler.Hala İngiltere kraliçesinin her sene parlamento açılışına ne şekilde gittiği ve ne olayların yaşandığı aklımda Teşekkürler...

Çok sevgili Medeni Usul Hukuku ve İcra-İflas Hukuku hocam Süha Tanrıver; özellikle kafamıza kazınması için tekrar ettiğiniz kalıp cümleler (ki amacınıza ulaştığınıza emin olabilirsiniz),esprileriniz,her ne kadar yazarken bileğimiz kopsa da bir ders saatinde 5 sayfa not yazdığım günleri hatırlasam da emeğiniz ve hala aklımda olan öğrettikleriniz için teşekkürler...

Çok sevgili Ceza Hukuk hocalarım Metin Feyzioğlu ve Muharrem Özen;ceza hukukunu bu kadar zevkli kıldığınız için teşekkürler.Sizleri TRT'de karşılıklı ceza hukuku anlatırken gördüğümde okul yıllarımı özlemle anıyorum.

Çok sevgili Roma Hukuku hocam Özcan Karadeniz Çelebican;hiç bir dersinizi kaçırmadım.Kim ne derse desin Roma Hukuku çok önemli.Titius'un Marcus'tan 1000 sesterz e aldığı at da öyle Teşekkürler...

Belki bu siteyi takip ediyorsanız bilin istedim.Emeğinizin boşa gittiğini hiç bir zaman düşünmeyin.Değerinizi mezun olduktan sonra daha iyi anlıyoruz.Tüm hocalarıma her şey için teşekkürler.