Mesajı Okuyun
Old 11-09-2012, 09:47   #1
Konuk

Varsayılan Velayet Konusunda Çocuğun Görüşü

Aslında ben bir bayan degilim daha bir çocuğum annem ve babam ayrılma aşamasındalar...

bunun sebebe babamın 6 yıldır ____'de babaannemlerde kalması ve arda çalıp bize para göndermemesiydi.yani bize bakmıyordu.(biz başka bir ildeyiz)

anneme şiddet uyguluyordu ve pisikolojik baskıda cabası...
3 gün önce gelip bizden habersiz kardesimi götürdü...
kardesimde korkusundan bizi çağıramamış...
babam bize çok baskı yapan biri ve anneme ve bana şiddet uygulayan birisi ama 2-3 yıldır şiddet uygulayamıyor çünkü 5 yıllık raporu var bize 5 yıl içinde bir nebze bile zarar verse 5yıl hapis yicek...
ama şiddet uygulamasa bile pisikolojik baskı ve sürekli bağırıp huzursuzluk yaratıyordu evin içinde...

babam eve bakmazdı... bize dedemler bakyıyordu ve hala bakıyorlar allaha şükkür bize ev verdiler bütün evin faturalarını ve aidatı onlar ödüyorlar babama iş verdiler benim , annemin,kardesimin kıyafetlerini harçlıklarımızı onlar karşılıyordu allah bin kere razı olsun onlardan ...
babam bunların üstüne bu huzursuzlukları yaratıyordu en sonunda annem ve dedemgil sinirlendi ve boşanma davası açmaya karar verdiler ama korkuyorlar beni veya kardesimi hakim onlara verir diye ...

sizden su sorunun cevabını istiyorum...

kardesimi yada beni onlara verirmi hakim...
lütfen bi yardım edin :S:S:S yaşım 15 ve annemin üzülmesini istemiyorum ...