Mesajı Okuyun
Old 18-07-2019, 02:07   #30
Zahide

Varsayılan Doktor Yanlış dişimi çekti..

Merhaba ben iki gün önce bir tıp merkezine dişim için gittim dolgulu dişim kırık ve o kırdıktan hava alıyordu su girdiği zaman çok agrima yapıyordu bu şikayetlerini doktora söyledim hatta iğne yaptıktan sonra gargara yaptığımda su gene girdi ve aşırı ağrı yaptı doktor bey ne oldu dedi ve bende su girdiği için aşırı ağrı yapıyor hocam dedim doktor bey dişimi çekti peceteye sarıp dişimi elime verdi ödemeyi yapip kapiya çıktım ve bide baktım elimdeki dis sağlam dolgulu olan dişim geri döndüm ve doktora dedim yanlış dişimi cekmissiniz diye bana dediği ben bmvurdugumda bu dişe zipladın ben senin ağrıyan dişini çektim ağrıyan dişin bu dedi o gece ağrıdan yatamadım 3 tane ilaç alıp gecenin bı yarisi uyudum sabah kalktık ağrı devam ediyor oyuk olan dişim hava aliyor sizlattiriyor tekrar gittim doktor yoktu yetkili biriyle görüşmek istedim olmadığını sonra gitmemi söylediler bende diğer doktorunuz baksın dedim ve diğer doktoru bekledim o doktorda bana disi çeken doktorla çözmem gerektiğini söyledi ve ben eve geldim ve şuan gecenin bir yarısı ve ben ağrıdan yatamıyorum bu durumda ben ne yapmalıyım hem sapasaglam dolgulu dişinden oldum hemde asıl çekilmesi gereken dişim duruyor ve ağrı yapıyor sinirliyim ve stresliyim şaka gibi ne yapacağımı bilmez durumdayım ayrıca bana ne röntgen çekildi ne bı bisey hatta bana dediki kırık olduğundan çekilmesi lazım zaten kırık çekelim hocam dedim bende lütfen bana biri yardımcı olsun