Mesajı Okuyun
Old 19-10-2012, 20:36   #12
Konuk

yaklaşık yedi ay önce ön dişlerimdeki lekeler icin diş hekimine gittim diş hekimi estetik olarak ön altı dişime lamina diş yapılabileceğini ve diş kaybımım olmayacağı ve doğal olacağını söyledi bende kabul ettim işlem sonrasında yaptığı işlem lamine deil lamine ile kron diş kaplama arasında bişey oldu daha cok kron kaplama cünkü dişlerimi cok fazla kücültmüştü ve estetik acıdan felaket kötü görünüyordu ve müdahalenin ardından dört dişime baskı yapamıyordum tekrar diş hekimime gittiğimde ilk bir dişime kanal tedavisi yaptı sonra birine sonra birine ve en son kanal tedavisinde dişimi kökünden kırdı tabi bu işlemler devam ederken hep boğaz ağrısı ve enfeksiyon durumundaydım ardından azı dişim ağrımaya başladı onada kanal teedavisi uyguladı ama o dişinde yarısı kırıldı o dişin yarısını kompozit dolgu yasptı ama dişi ağız icine doğru yaptığı icin dilimde tahriş ve yaralar oluştu bu olaylar devam ederken psikolojimde bozuldu en az altı psikiyatrise gittim ve ilac başladım devamında alt ve ust cenede üclü köprü yaptı yaptığı köprüler diş etime baskı yapıyordu ve biride bariz diş etimi kesiyordu diş hekimime dişlerime baskı yapamıyorum dediğimde ya sen geceleri dişlerini gıcırdatıyorsundur ben buna bişe yapamam üniversiteye git dedi ve sonuc olarak ağzımda sağlam diş kalmadan o özel polikinikten ayrıldım ayrıca beşbin tl para verdim üstüne ve sizlere sorum bu konu hakkında hakkımı nsıl arayabilirim