Mesajı Okuyun
Old 21-08-2013, 17:54   #1
Konuk

Varsayılan boşanma velayet

ben yabancı bi bayanım.eşim çifte vatandaş.eşim çok sorumsuz birisi.hep internette gün geçirir.ne karıyla ne çocukla ilgilenmezdi.iş beğenmez.kimseyle anlaşamaz.çalışmadığı için hep maddi sıkıntı içinde 3 sene yaşadık.sonra ben kızımla memlekete döndüm.3 sene ayrı yaşadık.3 sene hiç bizimle ilgilenmedi.babaevinde kaldım.orda kendi mesleğimde çalıştım.3 sene sonra eşimin yanına döndük.ben ordayken değiştiğini maddi manevi sıkıntı çekmeyeceğimizi söz vermişti.ama geldiğimizde yine aynı şeyle karşılaştık.ben eski iş arkadaşımla internette yazıştıklarımı kaydetmiş ve beni ihanetle suçluyor.ben de boşanmaya razı oldum ama kızımın velayetinde anlaşamıyoruz.5 yaşındaki kızıma hep annen memleketine gidecek sen kalacaksın diyor.kızım anne nolur gitme beni ona bırakma ben seninle gitmek istiyorum diye ağlıyor.babasına anlatıyorum çocuğu zorlama diye.ama hep çocugu almaya kalkarsan çocuğu öldürecem diye tehdit ediyor.internet yazışmaları ihanete delil olur mu?ihanet diye ispatlarsa kızımın velayeti babasına mı verilir?hakimden kızımın uzman tarafından görüşünü almasını isteyebilirmiyim?çünki kızım babasıyla kalmak istemiyor