Mesajı Okuyun
Old 17-11-2010, 08:35   #1
Konuk sır

Varsayılan boşanma davasında ispat. :( yaşadıklarım ispat değil mi?

ağustos 2009da eşimin telefonuna gelen 2mesajı okuyunca aldatıldığımı öğrendim.eşim yanlış gelen mesajlar olduğunu söyledi.inanmış göründüm.ama numarayı aldım.gsm şirketinden internetten ayrıntılara ulaştım ve ona da göstererek ispatladım.ayaklarıma kapandı kızım için affettim.sadece telefon konuşmalarıyla sınırlıydı asla yüzyüze görüşmedik dedi.
eşim il dışında çalışıyor hafta sonları eve geliyordu.birkaç ay sonra eşyaları arasında bayan çorabı çıktı, onlardan bir süre sonra ceplerinden küpe çıktı. tekrar mesaj yakaladım. herşeye rağmen affettim
temmuz 2010da tayin işlerimizi ayarlayıp aynı şehre kendi evimize yerleştik.mutlu olacağımızı düşünürken evlilik yıldönümümüzde boşanalım sen dava aç dedi. boşanma davası açmam için psikolojik baskı yaptı.bu arada evi satış olarak benim üstüme geçirdik.1,5 ay önce evi terk etti.protokol hazırlatmış bana imzalatmaya çalıştı anlaşmalı boşanalım dedi.avukata danıştım.yeni prokol hazırladık.eşim şartları kabul etmiyor..avukatım aldatmadan dolayı dava açalım dedektif tutarak aldatma fiilini kanıtlayabilirsin diyor.ben hem maddi hem manevi olarak bu fikre çok sıcak bakmıyorum.
eşim bir hafta önce ortak bir arkadaşımıza; benim ona yeniden eskisi gibi güvenmediğim için kadına geri döndüğünü itiraf etmiş.arkadaşımızın tanıklığı ve benim yaşadıklarım kanıt oluşturmaz mı? elimde şu anda somut bir kanıt yok.eşime inandığım için o şahsın telefon numarasını ve keyıtları silmiştim.
dedektif tutmalı mıyım.herhalde eşim de böyle birşeyden şüpheleniyorki her hafta iş arabasını değiştiriyor.