Mesajı Okuyun
Old 12-11-2007, 13:49   #412
SINIRSIZ

Alıntı:
Yazan envanter09
Konu şuandan itibaren değişmiş bulunmaktadır Sayın üyeler;
Bir bebeğe annemi daha iyi bakar yoksa babamı?
anne mi daha iyi bakar baba mı ? bir arkadaşım var.. akıllı kadın bebeğinin babasına daha düşkün olmasına çalışır diyor.. böylelikle çocuk ağlayınca babayı, uykudan uyanınca yine babayı ve yemek yerken yine babayı istiyor. gezmeye babayla gitmek istiyor..babanın kucağında uyuyor ve yalnız babayı gördüğünde çığlıklarla gülüyor. yani arkadaşım bu işi başardı.. bebeği babasına kesinlikle daha düşkün.. Fakat benim gözlemlediğim çocuk babasına daha düşkün olsa da mesela düşüp canını acıttığında ya da kafasını vurduğunda yine de anne diye ağlıyor.. anne anne anne, bence 4 / 4 lük bir baba bile ancak ortalama bir anne kadar olabilir. Bunu polemik oluşturmak ya da feminist görünmek için söylemiyorum asla.. Ben bir babanın çocuğu için ağlamasına dayanamam.. benim içimi çok burkar.. anne gibi feryat figan değil, içten içten, içi parçalana parçalana ağlar ve içimi daha çok parçalar.. Fakat annenin sevgisi ve dolayısıyla ilgisi ve bakımı baba dahil hiçkimseyle yarış götürmez derecededir diye düşünüyorum..