Mesajı Okuyun
Old 10-10-2008, 10:10   #5
umutlaw

Sayin Meslektasim,

Kafama takilan bir sey oldu: Soz konusu hareketi isleyen kisinin kidemli bir avukat oldugunu soylediniz ve daha sonrada muvekkilinizin kendisini arayan numara ile dilekcedeki numaranin ayni oldugunu fark ettigini soylediniz acaba mantiken bilincli ve kidemli bir avukat kendi numarasindan karsi tarafi arayip ben polisim diye soyler mi? Bunu neden soyledim cunku: Gecen ay bir arkadasimizi aramadigimiz halde arkadasimiz israrla sen beni aradin diyordu hemde gece yarilarinda bir kac kez. Tabi suphelendim ve olayin pesine dustum ve telefonunu bana vermesini rica ettim ilgili telefon firmasiyla iletisime gectim ve soyle bir bilgiye ulastim siz bir numarayi cervirmissiniz veya sizi daha once arayan bir telefon numarasi var bu numara sizi arayanlar bolumunde kayd olur siz silmediginiz surecede orda kalir ve sonra gizli bir numara sizi aradiginda yeni nesil digital telefonlari bazen olayi ayirt edemeyip sakli kalan diger numaralari sanki o kisi ariyor gibi gosteriyorlarmis ve bu normal bir olaymis. Bunu paylasmak istedim.

Saygilarimla