Mesajı Okuyun
Old 18-10-2007, 10:57   #3
Av. Lale Beşe

Varsayılan Sayın meslektaşım,

Alıntı:
Yazan düzceli81
Sayın meslektaşım elinizde nasıl bir delil var bilmiyorum.Ama anladığım kadarıyla meslektaşımız tribünlere oynuyor. Ayrıca işlemleri belli bir aşamaya kadar getirdikten sonra sizi saf dışı bırakmak gibi bir düşünce içinde olduğunu düşünmekteyim. elinizdeki belgelere göre haklı olduğunuzu düşünüyorsanız haklarınızı arayın, derim. Kolay gelsin.

Delil sıkıntım yok.

Vekaletnamelerim, resmi başvuru ve yazışma belgelerim ile gazete haberleri mevcut.

Benim endişem, bu durumun da medyaya yansıması ve konunun yine medyatikleşmesi. Bu kez benim yüzümden olacak ve bahsettiğim ülkede bundan rahatsız oluyorlar. Zaten avukat da bunun farkında olduğu için medyayı kullanmaya çalışıyor. O zaten davayı başlatan olmadığı ve katılmadığı için dava sonucundan faydalanamayacağının farkına vardı. Bari bunun reklamını yapayım diyor. Esasen bizim olumlu sonuç almamızı da istemiyor.

Sessiz olmayı başarabilseydik şimdiye kadar ödeme sağlanmış da olabilirdi. İlk gazete haberinden sonra karar tebliği aşamasında tam 9 aylık bir bekletme yapıldığını öğrendik biz. Bunu müvekkillerimize ilettik fakat çoğu ileri derecede yaşlı insanlar. Durumun vehametini anlatmakta büyük güçlük çekiyoruz. O nedenle şaşkın vaziyetteyim zaten.

İlginiz için çok teşekkür ederim.

Sanırım önümüzdeki haftalarda mahkemeye gideceğim.

Saygılarımla...