Mesajı Okuyun
Old 23-05-2012, 18:19   #7
Konuk

size özetle şu şekilde açıklayayım.biz eşimlebirbirimizi seviyoruz.ailesinin beni istememesi üzere ayrı düştük.açıkcası bizi ayırdılar.eşimannesinin hastalanması üzerine annesinin yanında ama biz bu arada görüşüyorduk...sonra bir ara ailesi tarafına dönüverdi..dna için gittiğimizde kızını görünce dayanamadı ve biz tekrar görüşmeye başladık.teliyle benle ve kızıyla konuşmaları var.ama meğer bana yaklaşmasının sebebi nafaka ödemediğinden dolayı açtığım icra davalarını geri çekmek içinmiş.açıkcası dna sonucu yada kızı umrunda bile değilmiş..ama ben bu arada ona inandım.ve onla görüştüm.tekrar konuştum..sonra bu mahkemeyi açacağımı söledim.oda elini ayağını çekti bizden.artık ne arıyor nede soruyor.artı nafakalarınıda ödemiyor.daha boşanmadık.dna da kızı olduğu çıktı..ben eşimi çok sevdim oda beni seviyor sanmıştım ama yanılmışım.meğer sebep başkaymış.şimdi ben eşime tazminat davası açıcam aslında amacım ailesinin canını acıtmaktı ama meğer eşiminde umrunda değilmiş kızım ve ben.bana bir akıl verin allah aşkına..şaşırdım kaldım.