Mesajı Okuyun
Old 19-06-2010, 21:16   #7
Özkan Atalay

sayın koçak süper oldu bu karar tşk ederim. birde ayrı bir dava açıp, bu dava da tasfiye ile katkı payı alacağını talep etmeyi düşünüyordum. Bu sayede de her iki davayı birleştirip asıl davada da mahkemenin tasfiye ye gitmesini sağlamayı falan düşünüyordum. Ya da davayı komple ıslah edip ıslah dilekçesinde de tasfiye istemeyi falan düşünüyordum. Ayrıca benim açtığım katkı payı davasında karşı taraf, karşı dava açtı ve tasfiye istedi. Karşı tarafın tasfiye istemesinin benim açmış olduğum esas davaya etkisi sizce nasıl olur sayın koçak? Yani tasfiye istenmediğinden dolayı katkı payı davasının reddolabileceği durumlarda karşı tarafın tasfiye talep etmesi benim davamın reddolunmasını engelmezmiydi? (ilgili yargıtay kararı olmasa ve yargıtay aksi görüşte olsa idi yani) Bunu şunun için soruyorum; karşı tarafın tasfiye talebinin bana etkisinin olup olmayacağı hususnda fikrinizi öğrenmek için. Çünkü ben zaten tasfiye yapılacağından her türlü durumda ben istemesemde katkı payı davasında tasfiye olacağını düşünüyorum