Mesajı Okuyun
Old 21-06-2009, 00:41   #38
bürokrat

İzdivaç,bbg,gelinim olurmusun tarzı programlar ile magazin programları genel ahlakı ve toplumun temel değerlerini ayaklar altına almaktadır.Evlilik,aile gibi kutsal kurumların içi boşaltılmak isteniyor!Bir milletin temel unsurunu aile oluşturur.Ailenin ve toplum ahlakının olmadığı bir millet ise kaosa sürüklenmeye mahkumdur.Malesef bu programların ürünlerine de artık günlük hayatımızda rastlıyoruz.Annesine saldırmalar,sabun köpüğü gibi dağılan evlilikler,para için insan öldürmeler,sözde töre cinayetleri vs saymakla bitmez.Toplumun ruh sağlığı git gide bozulmakta.Buna bir dur denmelidir artık.Bu tarz içi boş programlar artık kamu düzeni ve genel ahlak gerekçeleriyle yayından kaldırılmalıdır!
Geçenlerde tvde kanal gezerken takıldım tesadüfen bu izdivaça,bir de baktım 80 yaşında bir adam sunucuya canlı yayında elle açıkça taciz ediyor ve bunu 70 milyon izliyor!Daha sonra bir başka kanala geçiyorum orada da magazin programı..Falanca ünlü falanca ünlüyle birlikteliği 1 hafta sürmüş de yok efendim o onu aldatmış da yok efendim dost(!) hayatı yaşıyorlarmış da daha neler neler.Bunu izleyen yetişme çağındaki çocuklar ise bu kişilerin hayatlarını kendilerine referans alıyor dolayısıyla gitgide toplumun yapısı bozulmaya başlıyor.Sonuç nedir?Dağılan yuvalar,kısa süren evlilikler ve ortada kalan çocuklar...