Mesajı Okuyun
Old 17-04-2008, 09:50   #50
av.semire nergiz

Baro kadın hakları merkezinde gönüllü olarak mağdur kadın başvurularını aldığım bir gündü.
Odaya gayet hoş bakımlı bir bayan girdi.Hoşgeldiniz nasıl yardımcı olabilirim dedim.Oturdu ve başladı anlatmaya"avukat hanım benim kısmetim kapalı ,ama öyle kendiliğinden kapanmadı ,kapattılar kısmetimi,büyü suretiyle kısmetimi kapatıp mutsuz ettiler.Sizden ricam bana büyü yapan bu şahısları savcılığa vermeniz ve ceza almalarını sağlayıp ayrıca büyüyü bozmanızdır." Çok şaşırdım ama kısa sürede toparlanarak kendisine merkez adına böyle bir yardımımızın olamayacağını ama eğer isterse bizimle beraber işbirliği içinde olan kadın destek kurumlarına yönlendirip uzman psikologlarla sohbet edebilecek koşulları sağlayabileceğimizi söyledim.Bunu söylememle beraber kadın bağırmaya başladı""" tanrımmmm dedi.Avukat hanıma da bana yardımcı olmaması için büyü yapmışlar;Evet şuan hissedebiliyorum.Nedir günahım benim.Ne olur avukat hanım bari sen büyünün etkisinde kalma bana yardım et dedi"
Hayatımda bu kadar ürperdiğimi hatırlamıyorum.Hemen odanın kapısını açtım ve kendimi salona attım.Kadın da geldi ve yüksek sesle konuşmaya devam etti.Bundan sonrasında kadını büyük zorlukla ikna edip incitmemeye çalışarak merkezden uzaklaştırdık.Ancak daha sonraki zamanlarda da bu kadıncağız peyderpey aralıklarla merkezimizi aynı sorunla ilgili olarak ziyaret etmeye devam etti