Mesajı Okuyun
Old 15-11-2007, 09:26   #15
faruksa

Alıntı:
Yazan faruksa
154 soru nasıl da düşürdüler beni şüpheli sanık olmadan hakimi nasıl reddetsin.Ortada hakim,kovuşturma yok ki
gel de kendi haline gülme

Alıntı:
Sn.faruksa şüpheli,tutuklama kararı verecek hakimi duruşmada reddemez mi?Red için kovuşturma aşaması şart değil ki.Soruşturma aşamasında tutuklama kararı veren hakim reddedilebilir.Ben bu soruyu bu mantıkla çözdüm.Siz ne dersiniz?

Bu soruyu yanlış yaptığımı biliyordum da sınav sonrası nasıl olmuşsa cevap aklımda şüpheli diye kalmış,aslında bende malen sorumlu deyip sonra nasıl olduysa şüpheli yaptım ve kendime güzel bir bahane buldum Bazen aşırı dikkatte yanlışa götürüyor.Şimdi kafamın karışılıklığını daha iyi anlayabiliyorum ama tecrübeden fazlasını edinemedim belkide edinemeyeceğim. artık yanlış aptığım sorularada doğru yaptıklarım kadar önem vermem gerektiğini anladım.Yanlışları görmezden gelerek kaçarak doğruyu bulamayacığımı az da olsa bu örnekte anladım. Şimdi gerçekten gülünecek haldeyim,
ayrıca teşekkür ederim bu şaşkınla bir ömür sorunun cevabını şüpheli diye hatırlayacaktım.Saygılarımla