Mesajı Okuyun
Old 16-02-2015, 03:22   #1
Konuk

Varsayılan Bosanma/kayıbbaba üzerine kayıtlı ev,kayınvalide adına kayıtlı araçtan hak talep edebilirmiyim?

Merhabalar.Ben 8 yıllık evliyim biri 7 diğeri 2 yaşında iki kizim var bundan 1 yıl önce eşimin beni aldattigini ogrendim gizli bir telefonunu ve buradan çektiği mesajları gördüm fakat eşim bu telefonu zorla şiddet uygulayarak elimden aldi ve kırıp yok etti.Daha sonrasında da psikolojik ve bedensel birçok şiddet uyguladı.yaklaşık olarak 4 aydır da ayrı yaşıyoruz. Ben kendisinden boşanmak istiyorum.Ancak oturdugumuz ev kayinpederimin altındaki araba ise kayinvalidemin üzerine daha önce yakaladığım gizli hattını bir yıl önce kadar iptal etti ve iki kere daha kendi üzerine olmayan hatlar yakaladim.Ben esimden bosanirsam cocuklarimin ve benim payimiza düşen ne olur nafaka ne kadar alabiliriz.hakları nelerdir aldığı maaş 1600 1700 lira arası sadece maddiyat açısından bosanAmiyorum. O da bunu kullanarak benim gururumla oynamaya ve beni rencide etmeye devam ediyor.Çok çaresiz im lütfen bana haklarım konusunda bilgilendirirmisiniz acaba şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.