Mesajı Okuyun
Old 15-01-2007, 10:45   #24
Admin

Usandıran "Site Yönetimi - Şikayetçi Üye" Diyalogları :

Üye A foruma mesaj gönderir:

"SEN NASIL HUKUKÇUSUN!!!! DİPLOMANI DA PARAYLA ALMIŞSINDIR SEN KESİN!!!!!!! SENİNLE AYNI MESLEKTE OLDUĞUMA UTANIYORUM!!!! SİZİN GİBİLERİ BU ÜLKEDEN GÖNDERMEK LAZIM!!!!! BENİM 4 YAŞINDAKİM YEĞENİM BİLE SENDEN DAHA ÇOK HUKUK NOSYONUNA SAHİP! SENİN MÜVEKKİLLERİNE DE YAZIK, PERİŞAN OLUYORDUR ZAVALLILAR!!!!!!" ZATEN KAFAN DA HİÇ ÇALIŞMIYOR, IQ'NU HİÇ ÖLÇTÜRDÜN MÜ?

Mesaj THS forum yöneticileri tarafından silinir. Üye A, Site ve Forum Yöneticileri ile İletişim Alanında forum yöneticilerine hitaben şikayet mesajı yazar. Bu mesajdaki sık rastlanır cümleler:

(Cümlelerin çoğu Türk Hukuk Sitesi Site ve Forum Yöneticileri alanında yazılan veya site yönetimine eposta ile iletilen şikayet mesajlardan derlenmiştir ve kelimesi kelimesine aynı olanlar vardır. Kısaltmalar, chat dili, cümle düşüklükleri mesajın orjinalinde vardır).

* BENİM MESAJIMI NİYE SİLDİNİZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
* BENİM MESAJIMI NASIL SİLERSİNİZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
* Ama ben küfür etmemiştim ki!
* Kurallarda kırıcı mesaj yazmayın diyor, benim mesajım kırıcı değil ki!
* Mesajın kırıcı olup olmadığına kim karar veriyor? Size bu yetkiyi kim verdi! Siz kimsiniz? Kendinizi ne sanıyorsunuz!
* Anket yapıp üyelere soralım bakalım, benim mesajım kırıcı mıymış?
* Sizin sitede özgürlük yok, sansürcüsünüz siz!
* Türkiye'nin en büyük hukuk sitesinin yönetiminin yaptığı haksızlıkları görünce, ülkenin adalet sistemi niye bu kadar çarpık daha iyi anladım!
* Bir de hukuk sitesi olacaksınız!! Nerede hak ve özgürlükler? Nerede demokrasi? Nerede bu devlet?
* Tamam bunları yazdım ama o da bana "size katılmıyorum" yazmıştı çok kızdım. Onun mesajını niye silmediniz peki?
* Evet sert yazmış olabilirim, ama yazdıklarım doğru!
* Benim mesajımı siz silemezsiniz! Yanlış bişi yazdıysam, bana söyleyin, ben uygun görürsem kendim silerim.
* Mesajımı siz silmeden 8 kişi okumuştu, kimse şikayet etmedi, demek ki mesajımda bişi yokmuş!
* Eminim diğer üyeler de benim gibi düşünüyor ama site yönetiminin korkusuna yazamıyor! Ben bir çok kişinin de sıkıntısına ve şikayetine tercüman oluyorum!
* Benim mesajımı silmeniz sizin demokrasiden uzak, tamamen sizin görüşünüze sahip tek tip site yapma düşüncenizden kaynaklanıyor!
* Burada sanki statükocu bir grubun iktidarı olduğu zehabına kapıldım!
* Acaba admin-yönetici-üye ilişkilerini düzenleyen mevzuat var mı? o mevzuatı incelemek istiyorum buna göre size cvp yazacağım! site sözleşmesinin bağlayıcılığı hususunda tereddütlerim var!
* Tamam kurallar sayfasında yazıyor olabilir, ama ben o sayfayı okumamıştım.
* Site Üyelik Sözleşmesini kabul ediyorum demiştim ama ben siteye kayıt olmak için öyle dedim, aslında kabul etmiyorum.
* Site sözleşmesinde ıslak imzam yok, beni bağlamaz!
* Düşünce özgürlüğüne ne oldu?
* Ben aynı mesajı X sitesinde de yazmıştım, onlar silmedi!
* Zaten sizin siteyi hiç sevmemiştim! X sitesi sizden çok daha iyi! Oh canıma değsin!
* Nerede adalet? Batsın bu dünya!
* Benim mesajımı hemen eski haline getirin, yoksa hacker arkadaşım var, sitenizi hack'letirim!
* Benim mesajımda bişi yok ki! İsterse o da bana yazsın aynı şeyleri hiç bozulmam.
* Bir daha sitenize uğramam, beni kaybettiniz işte! Hemen kaydımı silin siteden!
* Bütün arkadaşlarıma söyleyeceğim, kesinlikle sizin siteye uğramasınlar, sizi rezil edeceğim! Hem benim çok arkadaşım var, yandınız siz!
* Sitenize dava açacağım! Sizinle mahkemede görüşürüz!