Mesajı Okuyun
Old 29-07-2006, 09:41   #31
calforn

Sevgili Lawyerpiskin Üzgünüm ama sanırım okulum hakkında yanlış bilgi edinmişsiniz.Çünkü o saydığınız hocaların hepsinden de ders aldım.İçlerinden sadece Sayın Hocam Durmuş Tezcan'ın asistanları dersimize geldi. Bunun sebebi de hocamızın yoğunluğuydu. Üniversitemizden ayrılırken bize yaptığı konusmayı dinleseydiniz profesörlerimizin de bizimle aynı kanıda oldugunu görürdünüz. Tamam genelleme yapmak haksızlık olur.Bunu kabul ediyorum.Mutlaka içlerinde eğitimi ve öğrencileri iyi olanlar da vardır.Ben etrafımdaki örneklere ve özel üniversitelerde ders veren hocalarımın anlattıklarına dayanarak bunları yazdım...

Sevgili Tiocfaidh yazdıklarını okudum. Elbetteki bu sınavın sadece yeni mezun olanlara uygulanması haksızlık.Benden bir sene önce mezun olan hukuk öğrencisi direk mesleğini yapmaya baslayacakken ben tekrar bi sınavdan geçirilicem ve ona göre yeterliliğim ölçülecek. Ayrıca, ben mesleki yeterliliğimi üst düzeyde görmüyorum. Ben sadece cok çalıştığımı belirttim. Bu da cok normal bir şey bizim bölüm için. Çalışmadan da bitirenler yok mu bu bölümü..tabi ki var...benim istediğim gerçekten kaliteli bir sınavla bunların ayrılması..