Mesajı Okuyun
Old 13-01-2015, 00:23   #1
Konuk

Varsayılan hatalı meme büyütme ameliyatı

merhaba. ben meme büyütme ameliyatı oldum. ameliyat öncesi görüşmede muayene edildikten sonratüm beklentilerimin karşılanacağı teminatı verildi, bende yaptırdım. Ameliyat sonrasında bir göğsüm diğerinden 2 cm aşağıda ve de daha büyüktü. bunun 3 ayda düzeliceği söylendi. ^aysonrasında görüntü aynıydı bu kez 6 ay beklemeliyiz dendi. 6 ay sonunda yine durum aynıydı bu kez sorun olmadığı bunun normal bir durum olduğu ısrarı söz konusu oldu. Ameliyatın tekrarlanmasını ve durumun düzeltilmesini istedim ama Hastane yönetimi de doktor böyle söylüyorsa operasyon başarılıdır dedi. Ayrıca hekim tarafından hakarete maruz kaldım. ve böyle bir sonuçla başbaşa kaldım estetik amaçlı yaptırdığım ve teminatını da aldığım ameliyat sonrası hem büyüklük farkı hem şekil farkı hem seviye farkı hemde doku yumuşaklığı farkı sanki her iki dolgu malzemesi yapısı farklıymış gibi ve de kesi yerlerinde ki çirkin görüntü ile başbaşa bırakıldım. su an ameliyat sonrası 9 ay geçmiş durumda ve ne yapacağımı nereye şikayet edeceğimi bilmiyorum. ne yapmalıyım acaba.