Mesajı Okuyun
Old 11-04-2007, 14:17   #34
senoz

burakhan burak arkadasim neden bu ozel universitelere u kadaracimasiz yaklastiginizi anlamiyorum egitimse inan devlet okullarindan daha iyi egitmenler tarafindan dersler verilmektedir ve ocalarimizin hepsi alaninda uzman profosorlerden olusmaktadir ve ozel okula giden arkadaslarin buyuk coglugu ilk yildan tibaren elenmeye baslarki bu oran yzde elliyi gecer yani geriye gercekten hukukcu olmak istiyen inancli arkadalar kalir ki uda meslegin gelecegi acisindan kanimca daha faydalidir rekabeti gucluoldugu yerde kalite herzaman uksek olmak zorundadir bende biozel okul ogrencisi olarak bunu bir kez daha dusunmeni rica ediyorum ve bu konuda kirici olmamaninizi diliyorum obur meseleye gelince ben gecen yaz taksimde bir buroda bedava calistim ama ne cay tasidim nede hangarya isler yaptim bu avukattan avukata degisiyor sanirim benim icinde cok faydali olduguna inaniyorum ki medeni usul dersini bu calismamdan sonra butunleme sinavinda verebildim ki unada sukurki fakultenin yarisi hakan pekcanitez hocamizdan gecemiyo yani bizler ozel okulda ole paramizla okuyan parayla diploma alan ogranciler degiliz hepinize kolay gelsin iyi calismalar