Mesajı Okuyun
Old 04-10-2012, 08:57   #81
suskun_juliette

Sayın Necropsie,
Bence emeğinizi öksüz bırakmayın. Kötü prensipleri olan insanlara karşı sizlere her zaman ihtiyaç var bu meslekte. Şahsi kanaatime göre mesleği layıkıyla ifa etmeyen insanlar eninde sonunda ayıklanacaktır.

Kimse bilmez ne yollardan geçtiğinizi, bu uğurda nasıl mücadele ettiğinizi. Ama siz çok iyi bilirsiniz, bu yüzden kendinize herkesten daha çok sahip çıkmalısınız.

Bir başka mesleği on yıl icra eder, sonrasında avukat olur beriki.Belirli bir maddi birikim elde etmiştir, senin gibi derme çatma hayallerle başlamamıştır mesleğe. Ve ilk kez bu meslekte filizlenen insana, avukatlıktan dem vurur,aşağılar, üstünlük taslar. Daha insanlıktan nasibini almamıştır halbuki...Hayatta her şeyi iyi yaptığını sanıp da aslında zehir saçan bir insan yüzünden ben de mesleği bırakmak istemiştim daha yolun çok başındayken. Sağolsunlar sitedeki kıymetli insanlar benim ufkumu açtı. Biraz ruhumu dinledim ve sabredebileceğimi düşünerek devam ettim. Çok şükür her şey şimdi daha iyi.Şayet pes ederseniz, onlara kolay yoldan zafer kazanma fırsatı sunmuş olursunuz. On yılınızı vermişsiniz bu mesleğe ve eminim birçok genç meslektaşa örnek olmuşsunuzdur, onlara iyilik aşılamışsınızdır. Bence bırakmayın.

Şans ve güzellikler daima sizinle olsun.Tüm kalbimle size kolaylıklar diliyorum.