Mesajı Okuyun
Old 01-09-2011, 23:58   #18
Batu Han

Alıntı:
Yazan Zeytinn
Sanırım bu, Federasyon kararını vermeden bildirdiğiniz bir görüş çünkü, Federasyon küme düşürülmesine karar vermedi. Ben, Federasyon küme düşürür, karar tahkime gelir, tahkim de küme düşme kararını kaldırır ve yine küme düşme olmaz diye düşünüyordum ama işler bu raddeye bile gelmedi.

FB' nin ikinci lige düşme talebini de yazılı olmadığı için değerlendirmedi Federasyon.

Benim merak ettiğim yargılama neticesinde mesela 5 yıl sonra, iddialar ispatlanırsa neler olacağı.

Görüşünüze dair eleştirilerim var ama çok da emin olmadığım için şimdilik kendime saklıyorum. Yine de pek çok yeni bilgi edindim, teşekkürler...

Evet olayın ilk günlerinde verdiğim bi görüştü. Sadece UEFA hamlesinden sonra bir iki satır ekledim. Ama hala görüşüm bence geçerli. Çünkü Federasyon'un bir ceza verebilmesi için dosyada ki gizlilik kararının kalkması gerekiyor diye düşünüyorum. Çünkü soruşturmada bir tek Fenerbahçe yok. Bir çok takım var. Bu takımlardan atıyorum gönderilen belgelerde sadece Fenerbahçe'yi düşürmeye yetecek delil olabilir. Ama Beşiktaş, Trabzon, Bursa, Eskişehir ve diğer takımlarla ilgili belgeler de tamamen var mı yada bunlardan küme düşmesine yetecek kadar belge olmayanlar varsa hakkında bir işlem yapılamayacağı kanaatindeyim.