Mesajı Okuyun
Old 01-06-2018, 11:49   #1
Konuk

Varsayılan Boşanma Davasi-Yargılamanın yenilenmesi

Eşim beni hiç suçun olmadığı yerde başka bir kadınla evlenebilmek için bana şiddet uyguladığı halde ilk eşinden olan kızına ÜVEY annelik yaptığım iftirası ile boşadı . Esit kusurlu bulunduğumuz içinde evlilik birliği içerisinde beni boeclandirdigi maddi ve diğer manevi zararlarım bana tazmin edilmedi. Boşanmanın vekalet ücreti bile bana kaldı . Memurum.Bu sebeplerden dolayı maaşıma icralarr geldi. Evimin gecimini bile saglayamayacak sekilde yoksulluga dusuruldum . Şimdi iade-i muhakeme davası açtım . Bana iftira attığı da ortaya çıktı. Çünkü ilk eşinden olan kızı artık kendi yanında kalmıyor . Başka bir şehirde ve annesi ile birlikte kalıyor . Önceki davayı yargıtay onadı. Kesinleşti. Iadei muhakeme davasında bana verilen zararlardın tazmin edilmediği için maaşıma gelen hacizler bu acz durumum ve bana iftira attığı ortaya çıkarsa zararlarim bana tazmin edilirse mi ? Ayrıca çocuk için nafaka çok azdı yani onun gelirine göre . Nafaka duerumu mu da görusulur mu tekrar davanın bu yeni acz haline dusurrulmemiz sonucu koşullardı oluşmuş müdür?