Mesajı Okuyun
Old 31-03-2014, 14:11   #1
Konuk zeynep

Önemli eşimden şiddet gördüm kamu davası açılmış

merabalar oncelıkle böyle bi site açtığınız için teşekkür ederim. henüz 9 aylık evlıyım Eşim sınırlenınce hem bana şıddet uyguluyo hemde evdekı eşyalardan o an neye yakınsa onları kırıp döküyor ben şiddet göruyor ama sonra özür dilediği için kımseye sölemıyordum en son şiddet olayında olayın dozunu abarttı benı öldürcek diye korktum bagırdım komşular polıs cagırmiş sonra eşim sakınlestı derken polıs geldı kapıyı acınca agzımdan dokuldu evet eşim siddet uyguluyor dıye polıs o zaman karakola gıdelım dedı eşim sana bunu ödetecem dedı ben o an vazgectım korktum sıkeyetcı degılım gıtmıycem dıye yalvardım ama polıs zorla karakola goturdu ordan doktora ben iş buyumesın dıye doktora sölemedım gostermedım ama eşim ben kendımı savundugm yerlerı falan gosterıp benden daha cok sıddet gormus gıbı rapor almış o an doktordan sonra bıde ben meyve yemıstık o an bıcak vardı bu kendını kaybetmıs bı sekılde bana sıddet uygularken bıcagı elıme almıstım ama bı yerıne bısı yapmadım elımden onu sonra zorla almıstı zaten ama polıs raporuna bana bıcak ta cektı yazdırmıs eve gelıp polısler bıcagıda goturduler ben sıkayetcı degılım dedım polıslere buyumesın dye hemde korkudan hemde yenı evvlenmıstım ayrılmak ıstemıyordum ama o sıkayetcıyım dedı polıslerde bana sende ol bak o sıkayetcı daha cok madur olursun bıde onun doktor raporu daha cok sey sen mı ona sıddet uyguladın tarzı konustular bu sefer bende sıkayetcı oldum ama sonra barıstık dava acılmadan hemen gıdıp dılekce yazdık vazgectık ama devlet kamuu davası acmıs 6. ayda mahkeme varmıs sımdı doktor raporlarında o daha cok sıddete ugramıs gorundugu ıcın, bıde ben ona bıcak cekmıs gorunuyorum ben onun bana yaptıklarını sölemedııgım ıcın madur oluyorm ama sımdı bana mı ceza kesılcek ona mı kesılcek ceza cıkıyor mu kamu davaları nası oluyor acaba bıde eşimle aslında sıkıntılarımız hala devam edıyor ama ben onu sevıyorum malesef o yuzden bosanmak ıstemıyorum o bu davadann ceza alırsa cok sınırlı oldugu ıcın ona ters tepecek ondanda cok korkuyorum bıde bende o da devlet memuru ceza olursa memurlugumuza bişi olur mu bıde hapıs cezası falan gıbı bışı olursa memurluktan atılma söz konusu olur mu ? yardımcı olursanız cok memmnun olurum cok tesekkur edıyorum tek ıstegım sevdıgım adamla mutlu bı evlılıktı ama neler umdum neeler buldum cok üzgünüm... teşekkur ederim..