Mesajı Okuyun
Old 14-08-2017, 13:23   #1
Konuk

Varsayılan iki kızımın velaYETİNİ TEKRAR ALABİLME ŞANSIM

en kısa sürede boşanabılmek adına yaptığı psıkolojık baskılar sonucu 5 yıl önce eşimden ayrıldım.boşanma kararından sonra velayet davası açtım ancak ıkı kızımın velayetını alamadım.10 ay önce yenı bı evlılık yaptım..bu sure zarfında zor da olsa kızlarımı alıp birlikte vakıt geçirme ımkanım oluyodu.babaları hala psıkolojık şiddetine devam ediyor maalesef benım üzerimden.evlendıkten sonra d a kızlarımı aldım evıme getırdım ancak eşimle anıştırmadım bız yıne anne ve kız olarak vakıt geçirdik ancak son gidişlerinin uzerınden bı şekilde babaları evlendiğimi öğrendi ve kızlarımla olan iletişimimi engelledi.kızlarıma hiç bi şekılde ulaşamıyorum.çocuklarımı doldurup anneniz sizi terk etti sevseydı başka adama gitmezdi şeklınde konuşmalar yapıp etkılıyormuş onlara ulaşma çabamı her seferınde engelliyor.kızlarımın biri 10 diğeri 7 yaşında.ayrıca bu süre zarfından kendi doğup büyüdüğü köye yerleşti ve kızlarım orda köy okuluna gidip iyi bir eğitim alamamaktalar.en önemlisi de kızlarımın amcaları şizofren hastası ve kızlarım onunla aynı evde yaşamak zorunda bırakıldı.genç kız olacaklar ve ruh sağlığı yerınde olmayan bı adamla aynı evde yaşamalarını tehlıkelı buluyorum.bütün bunlar doğrultusunda yeni bi velayet davası açsam kazanma şansım olur mu? butun bu süreçte eşimin de destekçim olduğunu belirtmek isterim.saygılar sunuyorum.