Mesajı Okuyun
Old 09-07-2007, 12:52   #569
persona

bu haber gercekten cok mide bulandirici... insanlarin orada ne icin toplandiklarini haber yapmak yerine, sacma sapan seyleri toparlayip yazmislar... ben beklerdim ki, bu konser vesilesi ile, kuresel isinma ile ilgili ozel bir dosya hazilayip yayinlasinlar...

bu vesile ile sunlari da belirtmekte yarar goruyorum, kuresel isinma nedeniyle olusacak iklim degisiklikleri en cok bizim gibi gelismekte (az gelismis) olan ulkeleri etkileyecek, cunku bu adamlarin altyapilari ve paralari cok, burada 1 aydir yagmur yagiyor ve bircok kenti su basti ancak kimsenin burnu bile kanamadi, olusan maddi zararlari da devlet butun zarar gorenlerin banka hesabina yatiracak... ve bu adamlar paralarini tarimdan kazanmiyorlar... sonucta gelismis ulkelerden cok daha duyarli olmasi gereken bir toplumun medyasinin haberi iste boyle olur, gercekten bu haberi yapmak zahmetine katlanan kisileri tebrik ediyorum...

bizim medyada yer almamistir diye yazmak istiyorum, avustralya yakinindaki kucuk adalar yok olmaya basladi...

saygilar.