Konu: Dava Bilgisi
Mesajı Okuyun
Old 18-10-2008, 08:18   #3
Konuk

Varsayılan bilgi edinme

teşekkür ederim daha net haliyle anlatmam gerekse önceden görüştüğüm fakat dialoğlarda hakaret rahatsızlık verici veyahutta tehdit vari bir durum asla olmadı.Fakat daha sonra görüştüğüm kişiyle konuşmalar sona erdi ve kısa bir süre içinde de eşi tarafından arandım hakaretlerine maruz kaldım beni savcılığa verdiğini ifade etti bunlada kalmayıp sürekli rahatsız etti karşıt bir dilekçeyle suç duyurusunda bulunmam istendi yaptığım hukuksal görüşmalarde fakat T.C.K da 3. şahıs tarafından aile düzeni bozmak diye bir suç yok diye biliyorum aynı zamanda görüşmelerim karşılıklı dialoğlarlada ortadadır.Kişisel haklarıma saldırılarda bulunuluyor bu bayanın eşiylede görüştüm sürekli savcılar adalet adına yorumlar yapıyorlar ve ben bunlara cevap vermiyor hatta telefonlarımı bile açmıyorum üst düzeydeki kişilerin isimlerini kullanıyorlar elimde haklarında bir çok kanıt var herşey bir yana hakarete uğradım rahatsız edildim ve adalet personellerinin adlarına konuşuyorlar ne yapabilirim tekrar teşekkür ederim ilginize çok olumlu ve yararlı bir site ailenize dahil olduğum için çok mutluyum SAYGILARIMLA