Mesajı Okuyun
Old 28-07-2011, 14:50   #6
Avukat Hakan Eren

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
"Aranma" ile ilgili Baronun başvurusuna verilen yanıt ortada.

Biz sorarsak da, cevap bile vermezler. Var mısın iddiaya?

Bak şimdi!

Ama sen beni tahrik ediyorsun, ben topu sana atmaya çalışıyorum, "şu bilgi edinme hakkını Suat Abi kullansa, hem dilekçeyi benden daha güzel kaleme alır" diye düşünürken sen ısrarla beni bir an önce bilgi edinme hakkımı kullanmaya tahrik ediyorsun? Yok "cevap vermezler" falan diyerek!

Nasıl cevap vermezler?

Ali kıran başkesen mi bunlar? Yasa açık, 15 mi 30 mu neyse bilmem kaç gün içinde yanıt verecek! Ya da o süre içinde neden yanıt veremediğini en azından bildirip bilmem kaç gün içinde illa ki yanıtını verecek! Başka yolu yok! Dağ başı mı burası?

Gerçi GBT kaydımın olup olmadığı, varsa örneğinin bildirilmesi için vakt-i zamamnında KİHBİ'ye yaptığım başvuru 8 ayda mı ne sonlanmıştı ama, suimisal emsal olmaz derler.

Şimdi değerli üyelere sormak ve hatta oylamak istiyorum!

Ey üyeler!
Bilgi edinme başvurusunu Av. Suat ERGİN yapsın ve hatta sonucunu da bizlerle paylaşsın diyenler? Haydi bakalım elleri görelim!

(Bu arada iddia kaybı sebebiyle sana olan "bi büyük" borcumu unutmuş değilim; şu Ramazan'ı bi geçirelim müvekkilimizi de alıp İsmet Baba yaparız. Yaşlı ve yorgun müvekkilimizi yormayalım, İsmet Baba onun ofise yakın)

Haydi öğrenelim bakalım Çağlayan'ın tapusu kiminmiş!