Mesajı Okuyun
Old 19-03-2008, 19:53   #92
supernatural

Neşeli bir anıda benden

elimden pek yemek yapmak gelmesede kek ve börek konusunda iyiyimdir hani en azından yenilecek düzeydedir.birgün öyle bir aşka geldim ve evde 2 tepsi börek yaptım kardeşim kedi gibi etrafımda dönmesine rağmen sadece 1 dilim yiyebildi çünkü onların hepsi yarın işteki arkadaşlarıma yedireceğim diye.neyse güzel bir peynirli ıspanaklı börek yaptım hani yağsız ve güzel olmuştu.neyse sabah kalktım börek iki ayrı tepside gitmesin diye bir tepsiye hepsini doluşturdum aldım tepsiyi yanıma servise bineceğim durağa gittim ancak duraktakilerin hepsi elimdeki tepsiye pis pis bakmakta ve "ne var onda " diye sordular börek yaptım dedim ama benim bölümdeki arkadaşlarıma yetsin diye buyrun yiyin demedim (oy oy başıma bunun geleceğini bilsem ikram etmez miyim? )
servise bindim başkasının yanına oturacağım için mecburen tepsiyi elimde tutmayayım dedim otobüsün üst tarafına koydum hani belki aksilik olur düşer başıma diye de arkamda oturan adamın kafasının üstüne koydum.
yol uzun olduğu için uyuyakalmışım tam yolun sonundaki dönemecin orda birden kafamda tak diye bir ses sonra bir ağrı ve çığlık ardından gülme sesleri 2 tepsilik börek kafama düşmüştü (o kadar kafama düşmesin diye uğraşamama rağmen
).tabi çığlık sesleri otobüstekilerin herkes benim gibi uyuklamıştı bir anda öyle bir ses duyunca korktular sonradan onlarda anlayınca ne olduğunu gülmekten koptu bende güldüm ama ne yalan söyleyeyim kafam iyi ağrımıştı ondan beridir şirkete börek mörek yapmıyorum. ....şimdi soruyorum size acaba böreğimden yiyemeyenlerin ahımı tuttu yoksa benmi böreğin tepsisini yukarıya koyarken yanlış hesaplamıştım?