Mesajı Okuyun
Old 05-11-2009, 14:36   #140
kordelya

Alıntı:
Yazan Academic
Sayın Kordelya size yeni senaryolar yazmak konusunda tüm yaratıcılığımızı seferber ediyoruz bakın. Yeni bir senaryo geldi aklıma, öyle icra mahkemelerinde falan romantizm olmaz şimdi Hani diyorum seyahate çıktınız, şemsiye-selpak herşey tamam. Kar bastırmış siz de yolda kalmışsınız. bu beklenen "o" durmuş sizin kara saplanan arabanızı kurtarmış siz de kahramanım benim diyip günün anlam ve önemine binaen selpağınızı çıkarıp karda kışta soğuktan akan burnunuzu silerken ona da bir tane vermişsiniz. Diyalog başlar..yaaa işte böyle..gökten 3 elma düşmüş biri size ve ona, biri THS ahalisine, biri de karda sizi kurtarmak için gelen greyderin şöforüne)) (onu sizin "o" çağırdı, kendi başına yapamadı tabi)

Bütün senaryolarınız için çok teşekkür ederimValla o gelsin de kara saplanan arabamı ben tek başıma çıkarırım seyretse de olur problem değil yani Kendisi hakkında tüm bu yapılan yazışmaları görse ne düşünürdü, çok merak ediyorum acaba nasıl bir hayatı var? Burda onunla 7/24 uğraşan bi kız olduğunu bilmek şaşırtıcı olurdu heralde