Mesajı Okuyun
Old 17-01-2009, 03:15   #24
Av. Mehmet Aslan

Soru

Öncelikle sorularımı yanıtlayarak ya da panoya yazarak nispeten tüyo açlığı çeken beni aydınlatan değerli arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Ve Muhtelif sorularla geri gelmiş bulunuyorum fakültedaşlarım Gönül ister soru soran değil yanıtlayan mertebesinde olayım. Uzunca bir süredir fakülteye uğramadığımdan şimdilik bu durum fazlaca mümkün gözükmüyor.

1- Genel Kamu'da tam olarak neyden sorumluyuz? Reyhan Hoca derste anlattıklarını mı, fotokopiye bıraktığı siyaset teorisi-ideolojiler notlarını mı, kitabı mı soracak? Ya da "E)Hepsi" mi?

2- İcra'da Kuru'dan yetiştiremeyecek gibiyim. Acaba Ömer Ulukapı hocamızın nispeten ince olan ders kitabından okuyup, üstüne yine hocamızın pratik kitabını çevirmek işe yarar mı?

3- Kıymetliden Poroy-Tekinalp'e abanılmalı mı, yoksa Fırat Öztan'da bir fayda verir mi? Hoca testte genel esasları mı sorarım dedi; yoksa doktriner tartışmaların, ayrıntının en dibine kadar inecek mi?

4- Berrin hocadan CMK alanlar, tam olarak hangi kaynaktan, nasıl çalışıyorlar? Derse bir defa bile uğramışlığım yok.

5- Seçmeli ders olarak Adlî Yazı ve Yazışma Usulleri seçen arkadaşlar, Recep Hocadan tüyo vs. var mıdır? Neyden sorumluyuz?