Mesajı Okuyun
Old 21-09-2006, 23:15   #15
PINAR YILMAZ

Trafik kazalarının çok fazla olmasının bir diğer sebebini de ben belirtmek istedim.Bizzat yaşadığım için iyi biliyorum.Ehliyet alabilmek için sahip olmanız gerekli belgelerden biri de sağlıklı olduğunuza dair doktor raporudur.Fakat bu raporu her doktordan alamıyorsunuz.Sürücü kursları özel hastahanelerdeki doktorlarla anlaşıyorlar ve sizi oraya yönlendiriyorlar.Ben muayeneye gittiğimde hayretler içinde kalmıştım.Kızkardeşimle ben aynı anda bir doktor tarafından 10 dakika içinde muayene edildik.Aynı zamanda doktor bizi muayene ederken sekreteri içeriye muayene olmak için gelen bir başka kişiyi aldı.Doktor bir yandan da onunla konuşuyordu.İnanırmısınız ,adam doktorun bağırarak konuşmasını bile duyamıyordu.Fakat o şahısa da bizimle beraber aynı zamanda 'sağlıklıdır' tanısını koydu ve raporu verdi.O şahıs şu anda büyük bir ihtimalle trafiktedir.Belki de Sayın Admin'in de mesajında belirttiği gibi kırmızı ışık yanınca arkasından kendisine çalınan kornaları duymadan önündekilere korna çalıyordur.Yazık çok yazık...