Mesajı Okuyun
Old 22-06-2009, 22:53   #771
bürokrat

Bugün açıklanmamış olan son sınavın da açıklanmasıyla Hukuk Fakültesinden mezun olduğum tescillendi!Otomasyondan sınav sonucunu görünce avazım çıktığı kadar bağardım,apartmanı inlettim Hatta hızımı alamadım bana kan kusturan dersin notlarını yırttım,konfeti yapıp odamda havaya saçtım Biliyorum bir çok meslektaşım beni bu hareketimden ötürü haklı olarak eleştireceklerdir ancak çok fena stres olmuştum ve üzerimden çok büyük bir yük kalkınca dayanamadım napim Zaten fotokopicide de bir nüshası duruyor
Ama 4 senedir hukuk bürolarında çalışmış biri olarak farkındayımki asıl hayat, asıl zorluklar bundan sonra başlıyor.Stresli ve yorucu bir meslek hayatı beni bekler.Allah sonumuzu hayır etsin...

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Jestiniz çok güzel, tebrik ederim. Ama hesabı babanızın verdiği harçlıkla değil de; kendi kazandığınız parayla ödediyseniz, babanızın keyfine diyecek yoktur.
Daha yeni mezun olduğumdan henüz fiilen çalışmadığım için kendi kazandığım parayla olmasa da öğrenim kredimdeki birikmiş parayla ödedim Onu da zaten ileride ben ödeyecem