Mesajı Okuyun
Old 22-01-2011, 11:17   #21
kum

Bir karşılıksız çek mağdurlarıyla(?) ilgili sitede ki paylaşımları yorumsuz aktarıyorum:
Alıntı:
Adsız dedi ki...BEN 20050YILINDA BATIM GERIDE BORC VE AILEMI BIRAKTIM YURTDISINA KACTIM TAM 6 SENEDIR AILEME VE VATANIMA GIDEMIYOM BU NASIL BIR KANUN BU NASIL DUZEN BURDADA KONSOLOSLUK ISLEM YAPMIYOR TERORUST DEGILIM AMA BAZEN DUSUNUYOM KESKE OLSAYDIM BU KADAR CEZA ALMAZDIM HERHALDE.BEN SIZDEN YARDIM ISTIYOM BORCUMU ODEME IMKANIM YOK.BEN VATAN HAINI DEGILIM SADECE BORCLUYUM DEVLETIMIZ BUNA BIR COZUM BULMAYACAKMI.YASAMAKTAN BIKTIM 6 SENEDIR GURBET YASAYARA HASRET CEKEREK CEZAMI ODUYORUM LUTFEN TURK DEVLETI ARTIK COZUN BU SORUNU BU SIZE YAKISMIYOR SELAMLAR SAYGILAR VATANIMA. AYTEKİN

Alıntı:
Adsız dedi ki...25. DE ANKARADAYIZ. DURMAK YOK EYLEME DEVAM...
bU SİTE EYLEMDEDİR....
Alıntı:
cekmagdurubiri olarak amerika dan yaziyorum.ilgilenen emegi gecen herkesi kutluyorum.bu baski hukumeti harekete gecirir diye umuyorum.uzaklarda olsakta hep birlikteyiz gonul gonuleyiz.site deki gidisata gore bende burdan mailler atiyorum telefonlar aciyorum.gununuz guzel olsun.herkese selamlar
cekmaduru usa
Alıntı:
Av.S___S______ dedi ki... 25 ocakta ben de varım arkadaşlar
Alıntı:
ŞİMDİ S___S____HANIMLA GÖRÜŞTÜM. BİZİ SAĞOLSUN HER TÜRLÜ PLATFORMDA SAVUNUYOR KENDİSİ.SİZDE BİLİYORSUNUZ BİR AVUKAT OLARAK DİGER AVUKATLARDAN TEPKİ ALMASINA RAGMEN BİZİM İÇİN SAĞOLSUN SAVAŞIYOR. ŞİMDİ BİR İNTERNET ADRESİNDE ÇEK MAĞDURLARI HAKKINDA OLUMSUZ DÜŞÜNCELER VARMIŞ LÜTFEN BOMBARDIMANA TUTARMISINIZ.
Alıntı:
Adsız dedi ki...Ey 7 kat göğün ve büyük arşın sahibi olan Allahım! Bizim Rabbimiz! Her şeyin Rabbı olan Yüce Allah! Ey Tevrat'ı, İncil'i ve Kur'an-ı Kerim'i indiren, taneyi ve çekirdeği yarıp çıkaran Yüce Rabbım! Alnından tutup hesaba çekeceğin her şeyin şerrinden sana sığınırım Ya Rabbi! Sen öyle Evvelsin ki, senden evvel hiç kimse yoktur. Sen öyle Ahirsin ki, senden sonra hiçbir şey yoktur. Sen öylesine açıkta ve görünürsün ki, senin üzerine hiçbir şey yoktur. Sen öylesine sır ve gizlisin ki, senin önünde hiçbir şey yoktur. Ya Rabbi! Benim borcumu ödememi ve fakirliğimi gidermemi nasip eyle! hayırlı geceler ...ANKARA'DA GÖRÜŞMEK ÜZERE...BU SİTE HAKKI OLAN ADALETİ SAĞLAMAK İÇİN CÜMBÜR CEMAAT ANKARA'YA EYLEME GİDİYOR...ATA52