Mesajı Okuyun
Old 20-07-2006, 12:06   #21
NoXYgEnE

Alıntı:
Yazan Mydonoss
mrhabalar bende 2. sınıftayım.Şu an avukat yanında çalışmıyorum! Çalışmak istiyorum ama yöntem nedir bilmiyorum! Çat kapı gidip konuşsam ne kadar mantıklı olur onuda bilmiyorum! Ve tanıdık,işe yarayacak bir "amca,dayı" gibi yakınım olmadığı için sinir oluyorum!
size yardımı olurmu bilemem ama ben 3,sınıfa geçtim tatil için antepteyim.geldiğim gün adliyede aldım soluğu yanında çalışmak için bir avukata ihtiyacım vardı,çat kapı bir savcının odasına girdim kendimi tanıttım tanıştık bir çay içtikten sonra gaziantepte güçlü avukatlardan tanıdığı biri olup olmadığını sordum bana bir kaç isim verdi,daha sonra orada bulunan diğer savcı ve hakimlerin hepsine uğradım ve tanıştım gayet kibar ve hoş karşılandım ve hepsine aynı soruyu sordum bana verdikleri isimlerde ortak isimlerinden bir avukatın yanına gittim randevu almadan telefon açmadan öylesine gittim tanıştık kendisine yanında çalışmak istediğimi söyledim bana bir kaç soru sordu,ben özel bir ünvtede okuyor olmama ragmen kendimi yeterince yetiştirdiğime inan biri olduğum için sorulan sorulara rahatlıkla cevap verdim.sanıyorumki kendime olan bu öz güvenim sayesinde şimdi o avukatın yanında çalışıyorum ve yaklaşık 1,5 ay oldu.