Mesajı Okuyun
Old 08-07-2012, 21:33   #1
Konuk

Önemli Babalarinin Cocuklarimi Vermek Istemedigini Icra'da Nasil Kanitlarim...

Merhabalar ; Ayrilmis oldugum eski esimden musterek 2 kizimiz var.Velayet babada, mahkeme ilaminda her yil agustos ayi ve yari yil tatillerinde anneleriyle sahsi iliski kurmalari karari cikti..4 yil once bosandik bu surecte ufak tefek sorunlar cikarsada cocuklarimla gorusmemizi engellemedi..Ama bu yil vermeyecegini kizlarima soylemis her ne kadar ben konusmaya calissamda benimle irtibata gecmiyor..cocuklariminda uzerinde son derece siddetli baski uyguluyor..Nitekim cocuklar babalarindan cok cekinir ve korkarlar..Bu baski sonucunda cocuklarda gelmek istemediklerini soylediler telefonda ama ben bir anne olarak isteksiz soylediklerinin bilincindeyim..kizlarimin buyugu 15 kucugu ise 12 yaslarindalar..Simdi ben icra karari cikarmak istedigimde bu islem kac gun surer ve kizlarimin sosyal hizmetlerden gelen yetkili kisiler tarafindan soyledikleri kabul gorur mu .. Yani bu durumda onlarin soz hakki varmidir...Ayrica babalarinin cocuklarimi vermedigi icin icra karari cikardigimi nasil ispatlayabilirim..Gittigimizde o adreste bulamazsak ne yapabilirim lutfen yardimci olurmusunuz simdiden cook tesekkur ediyorum saygilarimi sunuyorum....