Mesajı Okuyun
Old 13-03-2010, 21:14   #1
KonukYASEMİN DEMİRLİ

Varsayılan Haklarımı alarak boşanmak istiyorum?

Merhabalar
ben yasemin bu sitede emeği geçen herkese teşekür ederim
benim sorunum daha öncedende başımdan bir evlilik geçti şuanda evli olduğum bey benim ikinci evliliğim oluyor kısacası yağmurdan kaçariken doluya tutuldum ben bu beylen evlenirken 1 kilo altın kompile ev eşyası ve arabamlan geldim benim amacım kızıma baba banada iyi bir eş olarak evlendim ama beyefendi borç batağının içinde benim altınları kompile sattı kredi kartımı ful doldurdu ben sırf destek olmak için huzurevlerinde çalıştım ama malesef borçlar bitmedi tam tersi çoğaldı her ay kızımın nafakasını aldı ve bizi varlıktan yokluğa sürükledi bana eziyet çocuğa ezyet dayak hamile halim ile beni dövmüştür ben artık bu evliliği devam ettiremiyecem 3 aylık bir oğlum var sırf o çocuğu ayak bağı olsun ondan ayrılmayayım diye yaptırdı bana zorlan oldu isteyerek yapmadım ben kaybetiğim altınlarımı geri alabilirmiyim ayrıca bu bey devlet memuru tazminat ve nafaka ve beni zarara uğratığından dolayı tazminat isteme hakkım varmı bana emekli olunca alacağı toplu parayı vereceğini söylüyor emekli olmasına 2 yıl var ben vereceğine inanmıyorum bunun için nasıl bir teminat istiyebilirim kendisinden şimdiden teşekür ediyorum size