Mesajı Okuyun
Old 06-08-2023, 10:09   #7
Konuk

Varsayılan Çocuk görüşme merkezleri

Merhabalar şuanda çekişneli boşanma davam devamediyor uzaklaştırma kararım da var, her ayın 1. Ve 3. Pazar günleri saat 10 ile 12 arasında 2 saat çocuk görüşme merkezinde uzman eşliğinde babayla görüş var. Üç tane çocuğum var, biri 9 diğeri 8 en küçüğü 4 yaşında. 9 ve 8 yaşındaki çocuklarım küçüklüğünden beri babadan hem psikolojik hemde fiziksel şüddet gördüler babaları evden gitmeden öncede babalarıyka bir ilişkileri yoktu hatta babalarınım evden gitmelerini hep istiyorlardı şimdide görüş günlerinde çocuklarımı teslim ediyorum. Ama arkamdan geri geliyorlar babanın yanına gitmek istemiyorlar, her görüş günü bana ve çocuklarıma resmin zulüm gibi ordaki uzman benimle ayrı çocuklarımla ayrı konuşuyor zaten 2 saat neden görüşmüyorsunuz diyor çocuklar korkuyoruz görmek istemiyoruz diyor bu seferde uzman anneniz mi için vermiyor bu normal değil raporuma annelerinden korkuktukları için babalarıyla görüşmüyorlar yazacam diyor, ben babalarıyla hiçbir zaman bir bağı olmadı, bir ilişkileri olmadı diyorum yok bu normal değil raporumda yazacam diyor her 2 hafta aynı şeyleri yaşamaktan çocuklarım da bende çok yıprandık. Biz bunları yaşamak zorundamıyız, haklarımı da bilmiyorum uzmana cevapda veremiyorum, çok çaresizim.