Mesajı Okuyun
Old 09-04-2014, 17:04   #1
konuk

Rahatsiz Evlilik dışı ilişki ve çocuğum

Merhaba,ben 2009 yılında bulduğum fabrikada ön muhasebede işe başladım.Fakat patronum çok askıntı çıktı ve ben işe başladıktan 6 ay sonra boşanmış olduğumu öğrendi ve ne yapıp edip benimle ilişki başlattı bu ilişkiden 3 ay sonra bana fabrikada dayak attı derken biz mahkemelik olduk ve mahkememizden 4 ay sonra şahıs bana mesaj atıp sevgimden istifade edip ilişkiyi tekrar başlattı ona çok inanıp güvendim ve tam 2013 e kadar devam ettik ve 2013 te ben gebe kaldım aldırmamı istedi ama benim ilk çocuğumdu bunu yapamadım doktora zorla aldırmaya götürüldüğümde ben ağlayınca şahıs tamam aldırma her türlü bakacam dedi fakat diğer bir sorun ben aileme bunu diyemezdim ve bir evde 9 ay hiç çıkmadan gebelik geçirdim hamileliğimin 7.ayında bu şahıs oturduğu sitedeki arkadaşlarıyla 1 hafta kıbrısa tatile gitti ve düşündüğüm gibi bir kadınla bu tatilden sonra o kadınla hoca nikahı kıyıp evlenmiş benide bu arada gebeliğim 7.ayından itibaren eften müften sebeplerle ilişkiye devam etmeyeceğini çocuğa maddi destekte bulunacağını belirtti fakat ben sadece maddi destekle olmayacağını çocuğa soyisim vermesinin önemini anlattıkça kabul etmedi ve bana dava açarsam çocuğu kabullenmeyeceği gibi parayı keseceğinide söyledi bundan 2 hafta önce tekrar aynı konuyu görüştük bu arada hoca nikahı kıydığı kadına beni çok özür dilerim ama benim hakkımda öyle çirkin şeyler söyleyerek anlatmış ve kadın beni aradı sankikocasının peşindeymişim gibi eşimi niye arıyorsunuz dedi bende çocuğumdan bahsettim ben biliyorum dedi ve bu olaydan sonra çocuğumun babası bana iyice kinleşti ve parayıda kesti şuan 4 aylık bebeğimle çalışamadan ailemden gizli bu işi götürüp davayı açmaya çalışıyorum çok zor durumdayım