Mesajı Okuyun
Old 29-12-2009, 14:37   #66
Zehra Ekizo

Alıntı:
Yazan bürokrat
Vallaha bende de justice ile cihan şahinin 2008 basısı var.Yeni baskısı nasıldır bilemem ama Cihan Şahinin 2008 baskısında sorular yeteri kadar güzel açıklanmamış ve çok hatalara rastladım.1000 soruda kamu,takip ve yargılama ve özel hukuk var dizaynın ama onlara pek güvenmeyin bu kitaplarda da yer yer hatalar var.Yine geriye en sağlamı justice kalıyor
Bu arada ben de size keskinsoy referansı sorayım,nasıl memnunmusunuz referansın soru bankasından?Justiceye alternatif olur mu?
Referansı çözerken çok ayrıntıya takılan bir kiatp olarak çözdüm ben çok fazla ayrıntı denebilecek sorularvar içinde.Oyüzden justice i 3kere bitirmeme rağman referansı 1kere bitirebildim Ama bu sınavda gördük ki ayrıntı ve ezberler çok soruldu.Yani referansı da en az 2kere bitirseydim adam akıllı bu sınavı kazanabilirdim.Tabi ki nisandaki sınavda önceye mi dönerler aynen devam mı ederler orası meçhul
Tek diyebileceğim ne kadar çok soru çözülürse o kadar iyi pratik olduğu ve işe yaradığı...(gerçi bende pek işe yaramadı ama siz ihmal etmeyin bence )